III Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Parkieciarzy w Kategorii Open

W dniach 11-13 kwietnia 2014 r. p. Mariusz Jabłoński wygrał III Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii Open zorganizowane w Kielcach przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zostając Mistrzem Polski. Osiem lat wcześniej w dniach 13-15 paździenika 2006 r. zajął II miejsce w I Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii Open zorganizowach w Warszawie również przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy.

Pan Mariusz Jabłoński prowadzi od 2007 r. Firmę Podłogi Jabłoński Mariusz Jabłoński w Gdańsku. W roku założenia własnej Firmy uczestniczył w projekcie organizowanym przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości „Biznes na start – II edycja”, w którym pomysł na własną firmę i napisany biznes pozwolił na zajęcie II miejsca. Po wygranej w projekcie otworzył własną działalność i został członkiem Inkubatora Przedsiębiorczości „Starter”. Pod koniec 2007 r. po zdaniu egzaminów przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpii i Podlasia w Warszawie uzyskał tytuł Czeladnika w zawodzie Parkieciarz. Firma obecnie jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy zrzeszającego parkieciarzy profesjonalistów z terenu całego kraju. Zanim jednak p. Mariusz Jabłoński otworzył swoją własną Firmę skończył studia na Politechnice Gdańskiej na wydziałe Mechanicznym oraz pracował, i zdobywał umiejętności oraz wiedzę z zakresu parkieciarstwa w Firmie Studio Parkietów Drewno-Hermanowska Lidia Hermanowska w Gdańsku. W trakcie wykonywania prac w firmie p. Lidii Hermanowskiej zdobywał wiedzę na bieżąco w ramach stosowanych nowych technologii parkieciarskich, poprzez czynny udział w seminariach dla parkieciarzy profesjonalistów z udziałem kadry technicznej firm zachodnich oraz korzystając ze sprzętu parkieciarskiego renomowanych firm.

Obecnie Firma p. Mariusza Jabłońskiego zatrudnia parkieciarzy, z wieloletnim stażem pracy, którzy uczestniczą również w wielu szkoleniach i pokazach dla parkieciarzy, jak również biorą czynny udział w zawodach parkieciarskich. W obecnym roku 2014 r. jeden z pracowników p. Mariusza Jabłońskiego p. Michał Łuka został Mistrzem Polski w Poznaniu w ramach targów Budownictwa i Architektury Budma 2014 r. na VII Mistrzostwach Młodych Parkieciarzy zorganizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich. Wygrana w tych zawodach pozwoliła mu na start w X Mistrzostwach Europy Młodych Parkieciarzy w Czeskich Budziejowicach zorganizowanych przez EUFA P+F (Europejskie Stowarzyszenie Wspierające Kształcenie i Doskonalenie Techniki Parkieciarskiej i Posadzkarskiej), gdzie został Wicemistrzem Europy.

Firma Podłogi Jabłoński Mariusz Jabłoński obsługuje klientów kompleksowo tzn. od pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, projektu podłogi, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę po przez wykonanie wszelakich prac parkieciarskich. Podłogi drewniane i materiały do usług parkieciarskich dostarcza mu Firma Drewno Hermanowska Zuzanna Hermanowska-Jabłońska z Gdańska (www.parkiety.org.pl).

Dla p. Mariusza Jabłońskiego im trudniejsza realizacja, tym większa przyjemność w jej wykonaniu, a dzięki zdobytemu latami doświadczeniu oraz wiedzy jest w stanie wykonać każdą realizację od typowych podłóg drewnianych, oryginalnych podłóg pałacowych, czy nietypowych połączeń podłóg drewnianych z kamieniem, metalem, szkłem, fuga jachtową lub betonem. W śród oferowanych przez Firmę usług parkieciarskich znajdują się podłogi drewniane o różnych fakturach i sposobach wykończenia: ryflowane, kornikowane, falowane, ługowane, ćwiekowane, szczotkowane, piaskowane, wapnowane, heblowane, flekowane, olejowane, ługowane, lakierowane, bejcowane oraz metalizowane.

Firma Podłogi Jabłoński Mariusz Jabłoński jest w stanie podjąć się wykonania każdej inwestycji z gwarancją, że będzie ona wykonana profesjonalnie i terminowo. Dla Nich każda podłoga jest inna i każda cieszy po jej wykonaniu. Zapraszam do współpracy.

Mariusz Jabłoński

Mistrz Polski III Ogólnopolskich
Mistrzostw Parkieciarzy
w kategorii Open Kielce 2014 r.

jab

Podłogi Jabłoński
Mariusz Jabłoński
ul. Nieborowska 43/4
80-034 Gdańsk
www.podlogi-jablonski.pl
tel. 507 146 853