Szkolenie Wakol

W dniach 25-26.10.2016 r. przebywaliśmy na kolejnym szkoleniu w tym roku tym razem w fabryce WAKOL GmbH w Pirmasens w Niemczech. Od wielu lat stosujemy produkowane prze nich grunty, masy samopoziomujące, kleje, jak i wiele innych materiałów służących do naprawy i przygotowania posadzek pod klejenie podłóg drewnianych.

Mogliśmy zobaczyć jak wygląda produkcja, laboratoria oraz specjalne sejfy do przechowywania próbek z każdej partii wyprodukowanego materiału w razie konieczności ponownego sprawdzenia jego właściwości.

Dzięki przeprowadzonemu szkoleniu zarówno teoretycznemu jaki i praktycznemu upewniliśmy się kolejny raz, że stosowane przez nas rozwiązania oferowane przez firmę Wakol z zakresu przygotowania posadzek i klejenia do nich materiałów drewnianych sa właściwe i dają nam gwarancję na wykonane przez nas prace.

Poszerzyliśmy swoją wiedzę w szególności z zakresu klejenia podłóg drewniancyh na podłożach krytycznych jakimi są np. kafle, stare deski na legarach czy też bardzo słabe jastrychy.
Dziękujemy firmie LOBA-WAKOL Polska Sp. z o.o. za zaproszenie 🙂

?