Podłogi drewniane, parkiety

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór asortymentu. Klejone podłogi drewniane, parkiety dębowe, podłogi i parkiety lite oraz warstwowe, podłogi z drewna egzotycznego oraz wiele innych ciekawych propozycji do Państwa wnętrza. Od ponad dwudziestu pięciu lat jesteśmy dystrybutorem podłóg drewnianych. Posiadamy duże doświadczenie w doborze podłóg. Dopasujemy parkiet lub deski do konkretnego wnętrza.
Na codzień współpracujemy z wieloma producentami podłóg drewnianych z całego kraju i nie tylko. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podłogi i parkiety takich producentów jak Dabex, Jabłoński, Wiśniewski, czy Łąccy-Kołczygłowy. Są to wytwórnie oferujące podłogi lite lub warstwowe najwyższej jakości. Szeroka gama wykończeń kolorystycznych to duża zaleta. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.
Oferujemy również podłogi surowe. Daje to możliwość nadania odpowiedniego, wybranego przez Państwa koloru bezpośrednio w miejscu inwestycji.
Wszystkie parkiety oraz deski podłogowe, które mamy w swojej ofercie są naturalnym, najlepszej jakości drewnem, klejonym bezpośrednio do posadzki. Nie układamy nigdy podłóg "na pływająco" - bez klejenia. Dzięki takiemu podejściu podłogi zakupione w naszym salonie wraz z usługą klejenia mają naszą gwarancję jakości i solidnego wykonania na długie lata.

 • Deski podłogowe lite drewniane

  Deski podłogowe lite drewniane

  Firma Drewno Hermanowska oferuje deski podłogowe lite drewniane surowe do cyklinowania oraz w tradycyjnych wykończeniach gotowe olejowane lub lakierowane.

 • Deski podłogowe i parkiety warstwowe na ogrzewanie podłogowe

  Deski podłogowe i parkiety warstwowe na

  Firma Drewno Hermanowska oferuje na ogrzewanie podłogowe gotowe oraz surowe do indywidualnego wykończenia parkiety lub deski wykonane w technologii podłóg…

 • Deski podłogowe i parkiety w jodełkę francuską / węgierską

  Deski podłogowe i parkiety w jodełkę fra

  Firma Drewno Hermanowska oferuje deski i parkiety do układania we wzorze w jodełkę francuską lub węgierską. Oferowane przez nas deski…

 • Podłogi tradycyjne lite drewniane

  Podłogi tradycyjne lite drewniane

  Firma Drewno Hermanowska oferuje parkiety podłogowe lite drewniane surowe do wykańczania przez parkieciarzy lub gotowe olejowane i lakierowane.

 • Podłogi egzotyczne lite drewniane

  Podłogi egzotyczne lite drewniane

  Firma Drewno Hermanowska oferuje deski podłogowe lite drewniane z drewna egzotycznego surowe lub gotowe lakierowane oraz deski z bambusa.

 • Podłogi pałacowe

  Podłogi pałacowe

  Firma Drewno Hermanowska w swojej ofercie posiada również podłogi pałacowe. Podłogi te oferujemy gotowe w formie przygotowanych do klejenia kasetonów,…

?