O nas

1
Rodzinne tradycje i pasja
Jesteśmy Firmą rodzinną, która w latach 1994-2012 zarządzana była przez p. Lidię Hermanowską (Studio Parkietów Drewno Hermanowska), obecnie od stycznia 2013 r. zarządzana jest przez p. Zuzannę Hermanowską-Jabłońską (Drewno Hermanowska). Początkowo zajmowaliśmy się handlem parkietami tradycyjnymi i lamelowymi, mozaikami, chemią parkieciarską oraz narzędziami i maszynami dla parkieciarzy. W 1999 r. zakupiliśmy sprzęt parkieciarski i poszerzyliśmy działalność o usługi parkieciarskie.
2
Profesjonalizm i wiedza
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy zrzeszającego parkieciarzy profesjonalistów z terenu całego kraju. Wdrażamy nowe technologie, poprzez czynny udział w seminariach dla parkieciarzy profesjonalistów z udziałem kadry technicznej firm zagranicznych, co pozwala Nam na jeszcze lepsze wykonywanie usług. W ramach współpracy wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy prowadzimy szkolenia szerząc ideę parkieciarstwa na Europejskim poziomie.
3
Misja Naszej Firmy
Misją Naszej Firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, którzy szukają ciekawych, eleganckich i ponad czasowych podłóg drewnianych. Filozofia Naszej Firmy opiera się na 2 podstawowych założeniach: IM WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE NASZYCH PRACOWNIKÓW, TYM WIĘKSZE ZADOWOLENIE KLIENTA. IM TRUDNIEJSZA REALIZACJA, TYM WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ W WYKONANIU.

Co oferujemy naszym klientom?

Obecnie obsługujemy klientów kompleksowo tzn. od projektu podłogi, pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę poprzez wykonanie prac parkieciarskich, do świadczenia konserwacji podłóg już gotowych. Usługi parkieciarskie dla Naszej Firmy wykonują najlepsi fachowcy z branży w okolicy.

Dla Nas każda podłoga jest inna i każda cieszy po jej wykonaniu. Im trudniejsza realizacja, tym większa przyjemność w wykonaniu, a dzięki zdobytemu latami doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie wykonać każdą realizację od typowych podłóg drewnianych, oryginalnych podłóg pałacowych, czy nietypowych połączeń podłóg drewnianych z kamieniem, metalem, szkłem, fugą jachtową lub betonem. Wśród oferowanych przez Nas podłóg drewnianych są również podłogi drewniane o różnych fakturach wykończenia: ryflowane, kornikowane, falowane, ługowane, ćwiekowane, szczotkowane, piaskowane, wapnowane, heblowane, flekowane oraz złocone i srebrzone. Dzięki zdobywanej latami wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdej inwestycji z gwarancją, że będzie ona wykonana profesjonalnie i terminowo.

Wszystkie proponowane przez nas artykuły posiadają wymagane atesty i opinie .

Proponujemy bezpłatne konsultacje dla klientów i architektów.

Wypożyczamy również nasze ekspozytory nieodpłatnie, aby klient mógł zobaczyć potencjalnie wybrana podłogę w warunkach oświetleniowych panujących na Państwa inwestycji.

Historia

Sprawdź naszą ofertę

?