Tarasy

W zakresie wykonywanych przez nas prac mieści się projekt i montaż drewnianych desek tarasowych zarówno wewnątrz pomieszczeń (ogrody zimowe) jak i na tarasach oraz balkonach. W naszej ofercie dostępne są różne modele i wzory deski tarasowej. Służymy fachową pomocą przy wyborze materiałów, jak i przy ich montażu. Oferowane przez nas deski tarasowe IDECK są produkowane w różnych rozmiarach z wielu gatunków drewna egzotycznego, a także z Modrzewia Syberyjskiego oraz z innych gatunków europejskich. Kilka oferowanych przez nas produktów posiada certyfikat FSC®.

Drewno egzotyczne oferowane w ramach gamy produktów IDECK jest bardzo gęste, twarde i wytrzymałe oraz wyróżnia się naturalną odpornością na biodegradację i działanie szkodników. Drewno Bangkirai jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie.

Modrzew Syberyjski oferowany w ramach gamy produktów IDECK jest dobrą alternatywą dla drewna egzotycznego. Jest jednocześnie jedną z najtańszych propozycji w naszej ofercie desek tarasowych. Szacunkowa trwałość desek z Modrzewia Syberyjskiego wynosi 15 lat.

Deski tarasowe konserwujemy olejami zewnętrznymi tarasowymi oferowanymi przez Firmę WOCA. Oleje na tarasy i blaty oraz środki do konserwacji, które posiadają całą game preparatów do późniejszej renowacji oraz bieżącej konserwacji wykonanych przez nas tarasów drewnianych.

Nasze realizacje

?